drogerie

Drogerie w Warszawie – lista

Drogeria to miejsce, do którego chodzi każda kobieta. Jedne, na kosmetykowe zakupy udają się częściej, drugie rzadziej. Nie da się jednak ukryć – żadna kobieta nie oprze się pokusie zajrzenia do mijanej właśnie drogerii. Choć może wydawać się, że zakupy w drogeriach to zwykłe kobiece fanaberie, nie można zapominać, że to w większości sklepy nie tylko z kosmetykami do malowania się, czy pielęgnacji skóry. W drogeriach można kupić coraz więcej produktów codziennego użytku i – co najważniejsze – można spotkać coraz więcej mężczyzn udających się do tego – niegdyś uznawanego za babski – sklepu.

Drogerie w Warszawie

W samej Warszawie, na popularne sklepy z kosmetykami, można natrafić niemal na każdym kroku. Pojawiają się w centrach handlowych czy przy dużych supermarketach. Jest ich coraz więcej, bo jest na nie coraz większe zapotrzebowanie. W ilości firm pojawiających się na rynku, można aż stracić głowę. Oto opis kilku najpopularniejszych:

Rossmann – Najbardziej znana drogeria. Poza kosmetykami, posiada także ogromny asortyment środków chemicznych, czy karm dla zwierząt.

Hebe – Popularna drogeria. Ma zawsze dużo propozycji dla włosomaniaczek!

Natura – Drogeria, w której znajdziesz produkty marki Kobo – rzadko dostępne w innych sklepach.

SuperPharm – Apteka połączona z drogerią. Można w niej znaleźć dużo oryginalnych, specjalistycznych kosmetyków. Najczęściej spotykane w galeriach handlowych.

L’Occitane  – Jedna z nadroższych drogerii. Oferuje wyłącznie kosmetyki swojej marki. Uznana za dość luksusową.

Kontigo  – Stosunkowo młoda sieć drogerii – serce Warszawianek podbiła ogromnym asortymentem kosmetyków naturalnych. Ma dużo produktów marki własnej.

Sephora – Lider wśród kosmetyków zagranicznych. Wiele marek sprzedawanych jest na wyłączność – posiada produkty, których nie kupisz w innych sklepach.

Jak widać lista drogerii w Warszawie jest dosyć długa. Stolica pod kątem sklepów z kosmetykami wypada naprawdę nieźle i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Źródło: Wieści z Warszawy – portal informacyjny

Zobacz też:

Ile kosztuje hybryda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *