paznokcie

Ile kosztuje hybryda?

Ile kosztuje hybryda? Paznokcie hybrydowe są usługą świadczoną przez zdecydowaną większość salonów kosmetycznych. Jest to jeden z wariantów pielęgnacji i poprawy wyglądu kobiecych dłoni. Bardzo popularny i chętnie wybierany przez kobiety.

Ile kosztują paznokcie hybrydowe?

Jeśli chodzi o koszt wykonywanego zabiegu to z pewnością w pierwszej kolejności należałoby zadać sobie kilka pytań. Albowiem, cena za usługi wykonania paznokci hybrydowych jest zależna od kilku elementów otoczenia. Tańszą opcją jest wykonanie manicure u stylistek, które robią paznokcie w domu (są one zwolnione z opłaty za wynajem lokalu pod salon, co obniża cenę usługi). W takim przypadku paznokcie hybrydowe można zrobić już za 30-50 złotych. Niekiedy są to Panie, które dopiero się uczą i zbierają modelki do swojego portfolio, co również świadczy o niższej cenie.

Cena hybrydy w salonie kosmetycznym

Wybierając opcję manicure hybrydowego w salonie kosmetycznym, powinno się liczyć z większym kosztem usługi, ze względu na koszt wynajmowania lokalu pod salon kosmetyczny i nie tylko. Cena wykonania paznokci hybrydowych oscyluje w granicach 60-80 złotych, co jest również zależne od lokalu, zdolności stylistki i certyfikatów czy lokalizacji i miasta, w którym znajduje się salon. Bardzo często dodatkowym kosztem są także różne wzory wykonywane na paznokciach lub inne ozdobne dodatki – typu kryształki, za jeden wzór można zapłacić nawet około 5-10 złotych/ za jeden paznokieć.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *