Rajstopy do szpilek – jakie wybrać na randkę, przyjęcie, do pracy?

Szpilki i rajstopy to świetny duet na wiele okazji. Zobacz, jakie z nich będą najlepiej pasowały do biznesowych stylizacji, na randkę, a także na rodzinne spotkania i uroczystości!

Rajstopy do szpilek w pracy – jakie będą najlepsze?

Gdy chcesz wyglądać w pracy kobieco, możesz uzupełnić swoją stylizację o buty na wysokim obcasie. Do biurowych outfitów dobrze prezentują się również szpilki, czyli damskie obuwie na cienkim obcasie, które dobre będą wyglądały zarówno do sukienek i spódnic, jak i do spodni. Jakie rajstopy założyć do szpilek w biznesowym zestawie?

Do pracy najlepiej wybierać rajstopy o kolorze czarnym kryjącym albo rajstopy cieliste. Te dwa modele wpisują się w biurowy dress code i najlepiej pasują do sukienek i do spódnic noszonych w miejscu pracy.

Jeżeli w biurze nie obowiązują specjalne zasady dotyczące ubioru, możesz również zdecydować się na inne modele, na przykład na rajstopy czarne we wzory w romby czy w kratkę albo w kolorze ciemnoszarym, które będą świetnie pasowały również jako rajstopy do czarnych szpilek.

Najlepiej natomiast unikać rajstop jak kabaretki, w krzykliwe wzory i w intensywnych kolorach. Lepiej zostawić je do stylizacji po godzinach, na przykład na imprezę.

Szpilki i rajstopy na randkę – co włożyć?

Randka to świetna okazja, aby zastosować połączenie jak rajstopy i szpilki. Dzięki temu możesz uzyskać kobiecy, zmysłowy wygląd, który doskonale sprawdzi się podczas wyjścia do eleganckiej restauracji albo do klubu.

Znakomitym pomysłem na randkę mogą być szpilki w czerwonym odcieniu. Jakie rajstopy wybrać do czerwonych szpilek? Jeżeli pogoda dopisuje, możesz wybrać te cieliste z kolekcji www.gabriella.pl/funkcyjne/, które będą dopasowane do kolorytu Twojej skóry. Świetnie będą wyglądały również rajstopy cieliste w czarne kropeczki albo czarne transparentne z kropeczkami. Na chłodniejsze dni możesz z kolei zdecydować się na rajstopy czarne kryjące.

Rajstopy do szpilek na rodzinne spotkania – jakie wybrać?

Szpilki mogą również znakomicie sprawdzić się podczas różnych rodzinnych spotkań, na przykład jak urodziny, jubileusze, komunie, wesela czy bierzmowania. Jakie rajstopy założyć do szpilek na takie okazje?

Najlepiej wybrać takie rajstopy, które będą wyglądały elegancko, ale również nie będą wyzywające. Dobrze sprawdzają się wtedy rajstopy cieliste bez wzorów, rajstopy czarne transparentne oraz czarne kryjące.

Jeżeli chcesz przygotować stylizację dziewczęcą nutą, możesz również zdecydować się na rajstopy w kropeczki albo w serduszka lub na rajstopy z innymi motywami, na przykład delikatnym wzorem kwiatowymi.

Podobnie jak w przypadku stylizacji biznesowych unikaj jednak rajstop, które lepiej sprawdzą się na imprezy, na przykład kabaretek lub w intensywnych kolorach, rajstop wyglądających jak pończochy.