fryzjer

Fryzura na sylwestra 2019/2020

Jaka fryzura na sylwestra? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Z racji tego, że koniec roku zbliża się wielkimi krokami przedstawiamy parę pomysłów na sylwestrową fryzurę. Noc sylwestrowa to dla wielu jedna z największych okazji w roku do świętowania. Stąd często przygotowania do niej rozpoczynamy z dużym, czasem nawet kilkumiesięcznym, wyprzedzeniem.

Jakie włosy na sylwestra?

Najważniejsze elementy, które wymagają przemyślenia, to stosowny strój i fryzura. Nad ich wyborem możemy pracować same lub z pomocą profesjonalistów- stylisty/ stylistki i fryzjera/ fryzjerki.
Zarówno kwestia stroju jak i uczesania zazwyczaj związana jest z aktualnym trendami modowymi. Tutaj skupimy się na fryzurze.

Tak naprawdę jedyne, co może stanowić tu ograniczenie, to długość włosów – im dłuższe tym większe możliwości puszczenia wodzów fantazji. Bo to właśnie głównie o zabawę chodzi tej nocy. Dzięki dostępnym na rynku produktom do koloryzacji włosów, możemy na kilka godzin całkowicie zmienić też kolor włosów, co stwarza dodatkowe możliwości metamorfozy.

Kiedy zarezerwować fryzjera na sylwestra?

Jeżeli zamierzamy korzystać z pomocy profesjonalisty, nie zapomnijmy o zarezerwowaniu wizyty ze stosowanym wyprzedzeniem, ponieważ pod koniec roku (okres świąteczny) salony fryzjerskie są oblegane.
Zastanówmy się też wcześniej, czego oczekujemy- uczesania w jakim stylu, biorąc pod uwagę to, w jaki sposób będziemy spędzać noc sylwestrową.

Jeżeli planujemy samodzielnie przygotowywać się do sylwestrowej nocy, wówczas najlepiej sprawdzą się proste upięcia, klasyczny kok lub warkocz, uzupełnione o ciekawe ozdoby.

Do niemal każdej stylizacji, zarówno eleganckiej, jak i bardziej casualowej, pasuje messy bun, czyli luźny nisko upięty kok. Takie właśnie fryzury są najmodniejsze- sprawiające wrażenie lekko niedbałych i niedopracowanych.

Do wykonania messy bun potrzebny nam będzie lotion teksturyzujący do nałożenia na włosy przed upięciem, gumka oraz kilka wsuwek. Poniżej wskazówki jak krok po kroku wykonać fryzurę:

– związujemy włosy na czubku głowy w kucyk,

– dzielimy włosy na pasma i lekko tapirujemy,

– owijamy włosy wokół gumki, wysuwające się pasma upinamy wsuwkami,

– końcówkę kucyka przypinamy wsuwkami.

W ten sposób mamy gotową prostą i bardzo stylową fryzurę na Sylwestra, którą możemy dowolnie modyfikować, chociażby poprzez wpięcie ciekawych dodatkowych ozdób.

Zobacz też:

Drogerie w Warszawie – lista

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *